ماشین سازی فولاد اتحاد تاک شماره ثبت 2170

تولید کننده دستگاه های نورد گرم

پارسی انگلیسی اسپانیولی
امروز پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

مختصری درباره ما

     شرکت ماشین سازی اتحاد تاک یکی از شرکت های بزرگ در زمینه طراحی و تولید خطوط نورد گرم و سرد در ایران می باشد که  با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص و پرسنل متعهد توانسته علاوه بر بومی سازی تکنولوزی طراحی و تولید خطوط نورد گرم و سرد ، به رقیبی قدرتمند برای شرکت های ترکیه ای و ایتالیایی تبدیل شود و همچنین توانسته رضایتمندی مشتریان را تا حد زیادی کسب نماید. خط مشی شرکت بر مبنای اصول زیر بنا شده است : 1. طراحی و تولید با تکنولوژی بالا و استفاده از مواد خام باکیفیت 2. کاهش قیمت محصولات علاوه بر افزایش کیفیت محصولات با استفاده از روش های نوین مدیریتی و کاهش هزینه 3.  تضمین کیفیت محصولات و انجام خدمات در سراسر کشور در راستای اهداف مشتری مداری شرکت 4.جلب رضایت مشتری [بیشتر بخوانید ...]
  • ماشین سازی اتحاد - دستگاه ها
  • ماشین سازی اتحاد
  • ماشین سازی اتحاد
  • ماشین سازی اتحاد

وضعیت حال وآینده صنعت فولاد

تولید ومصرف محصولات فولادی رامی توان به عنوان یکی از مولفه های موثر در توسعه اقتصادی و بالاخص توسعه زیر ساخت های یک کشور به شمار آورد.

نگاه عمومی به این صنعت محدود به میزان سود دهی و بازگشت سرمایه نبوده وصنعت فولاد به عنوان یک صنعت اسراتژیک وکلیدی محسوب می شود. نرخ رشد تولید فولاد خام در دو دهه گذشته بیانگر رونق قابل توجه این صنعت در سالهای اخیر است. این رشد تا به حدی است که حجم تقریبی معاملات محصولات فولادی در سال ۲۰۱۵ میلادی به رقمی بالغ بر ۱۳۰۰ میلیارد ریال است.

این در حالی است که در چند سال اخیر کاهش رشد اقتصادی اژدهای آسیا (چین) به همراه بحران اقتصادی در دنیا باعث شده تا بنا بر آمارهای موجود ، بازار جهانی فولاد در سال ۲۰۱۵ با عددی بالغ بر ۱۵۰ میلیون تن مازاد عرضه مواجه باشد. این حجم بالای مازاد عرضه بعلاوه عدم تمایل چین به کاهش قابل توجه تولید خود و همچنین حرکت آهسته اقتصاد جهانی در خروج از رکود باعث افت چشمگیر قیمت های جهانی شده  و بالطبع تولید کنندگان این صنعت را با دشواری های زیادی روبه رو ساخته است.

رکود اقتصادی در دنیا ومازاد تقاضا در بازارهای جهانی مشکلات جدیدی را نیز  در خصوص صادرات برای  صنعت فولاد  ایران به ارمغان آورده است. اضافه بر تمامی مشکلات ذکر شده، مشکل تحریمهای اعمالی را نیز باید در نظر داشت که نه تنها در بخش فروش و درآمد ، بلکه در افزایش قیمت تمام شده هزینه های تولید، شامل مواد مصرفی و مواد اولیه تاثیرات غیر قابل انکاری را داشته است.

درست است که صنعت فولاد در دنیا وبا شرایط مشابه وحتی دشوارتر در ایران در حال گذر از یک بحران است ولی این لزوما” به این معنی نیست که آینده مطلوبی هم برای آن متصور نبود.

بر اساس پیش بینی های بعمل آمده ،آینده صنعت فولاد در ایران نیز کم فروغ نخواهد بود.علاوه بر تاثیرات رفع تحریم ها وکاهش هزینه های مترتب بر آن ،سرمایه گذاری در پروژه های عمرانی ودر نتیجه افزایش تقاضا در سال های آتی دور از انتظار نیست.

دیدگاه ها (بدون دیدگاه)

پاسخ دهید


برخی از مشتریان ما
    نشانی ما
    نشانی : قزوین . تاکستان کیلومتر 25 جاده همدان شهرک صنعتی خرمدشت فاز 1 جنب شرکت پگاه باطری شماره تماس : 35330089-028