ماشین سازی فولاد اتحاد تاک شماره ثبت 2170

تولید کننده دستگاه های نورد گرم

پارسی انگلیسی اسپانیولی
امروز پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

مختصری درباره ما

     شرکت ماشین سازی اتحاد تاک یکی از شرکت های بزرگ در زمینه طراحی و تولید خطوط نورد گرم و سرد در ایران می باشد که  با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص و پرسنل متعهد توانسته علاوه بر بومی سازی تکنولوزی طراحی و تولید خطوط نورد گرم و سرد ، به رقیبی قدرتمند برای شرکت های ترکیه ای و ایتالیایی تبدیل شود و همچنین توانسته رضایتمندی مشتریان را تا حد زیادی کسب نماید. خط مشی شرکت بر مبنای اصول زیر بنا شده است : 1. طراحی و تولید با تکنولوژی بالا و استفاده از مواد خام باکیفیت 2. کاهش قیمت محصولات علاوه بر افزایش کیفیت محصولات با استفاده از روش های نوین مدیریتی و کاهش هزینه 3.  تضمین کیفیت محصولات و انجام خدمات در سراسر کشور در راستای اهداف مشتری مداری شرکت 4.جلب رضایت مشتری [بیشتر بخوانید ...]
  • ماشین سازی اتحاد - دستگاه ها
  • ماشین سازی اتحاد
  • ماشین سازی اتحاد
  • ماشین سازی اتحاد

تولید سنسور قابل انعطاف

ال جی  innotek سنسورقابل انعطاف،بادوام و مقاوم در برابر دما ارائه کرد.

این شرکت سنسوری برای چرخ دنده های ورزشی هوشمند، توانبخشی و حتی تنظیم خودکار صندلی خودرو ساخت. شرکت ال جی گوشی های هوشمند، تلویزیون، یخچال و جاروبرقی هوشمند رباتی به جهانیان عرضه کرده است.البته در آینده محصولات هوشمند بیشتری همچون محصولات پیشین خود مانند سنسورهای تشخیص اثر انگشت در گوشی های هوشمند و دوربین های ماژولار با زاویه وسیع را ارائه خواهد کرد.

سنسور قابل انعطاف برای اندازه گیری میزان فشار یکی دیگر از محصولات امروزی این شرکت محسوب می شود. این سنسور از مواد سخت ساخته شده و فشار وارد بر سطح را اندازه گیری می کند. سنسور جدید از پلی اورتان با قابلیت کشسانی بالا ساخته شده که مناسب لباس های پوشیدنی است. این مواد بین الیاف الکتریکی با قابلیت تشخیص قطب الکتریکی، تغییر شکل مواد و استفاده از آنها به دلیل کیفیت و میزان فشار استفاده می شود.

این سنسور در دمای بین منفی ۴۰ درجه سانتیگراد و وزن ۷۰ کیلوگرم مقام است و در لباس و خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده  از سنسور ال جی در خودروها موجب بهینه شدن موقعیت قرار گرفتن افراد در خودرو می شود.

به طور مثال در ورزش نیز از سنسور ال جی در دسته گلف هوشمند با احساس فشار دست شما برای بهبود ضربه استفاده می شود. همچنین در برنامه های کاربردی پزشکی، کفپوش اتاق، توانبخشی و تعادل بیماران در طول درمان استفاده خواهد شد.

دیدگاه ها (بدون دیدگاه)

پاسخ دهید


برخی از مشتریان ما
    نشانی ما
    نشانی : قزوین . تاکستان کیلومتر 25 جاده همدان شهرک صنعتی خرمدشت فاز 1 جنب شرکت پگاه باطری شماره تماس : 35330089-028